cheepers ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی

cheepers: ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی اخبار اقتصادی منابع نفتی و گازی شکوفایی پیشرفت کشور

گت بلاگز اخبار بین الملل خشونت‌های غیرانسانی در سوریه فوراً متوقف شود / پاپ فرانسیس

رهبر مسیحیان کاتولیک دنیا در تصویر العمل به تحولات اخیر سوریه، خشونت‌های غیرانسانی در این کشور را محکوم و از قطعنامه اخیر شورای امنیت شرکت ملل متحد جهت آتش‌بس د

خشونت‌های غیرانسانی در سوریه فوراً متوقف شود / پاپ فرانسیس

پاپ فرانسیس: خشونت های غیرانسانی در سوریه فوراً متوقف شود

عبارات مهم : خشونت

رهبر مسیحیان کاتولیک دنیا در تصویر العمل به تحولات اخیر سوریه، خشونت های غیرانسانی در این کشور را محکوم و از قطعنامه اخیر شورای امنیت شرکت ملل متحد جهت آتش بس در این کشور اعلام حمایت کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس، پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک دنیا در صحبت خود در میدان سنپیتر واتیکان امروز (یکشنبه) جهت آخر فوری خشونت ها در سوریه دعا کرد.

او اظهار کرد: ماه فوریه جاری یکی از پرخشونت ترین ماه ها طی هفت سال جنگ و درگیری در سوریه بوده و صدها و هزاران تن از غیرنظامیان مشمول بر کودکان، زنان و سالمندان قربانی شده است اند و بیمارستان ها نشانه قرار گرفتند و مردم قادر به دستیابی به غذا نیستند. این اوضاع غیرانسانی است.

رهبر مسیحیان کاتولیک دنیا تاکید کرد: شما نمی توانید با توسل به شرارت با یک شرارت دیگر بجنگید.

او خواهان آخر فوری خشونت ها در سوریه با نشانه دسترسی هرچه سریع تر کمک ها به غیرنظامیان گرفتار در این کشور به خاص در منطقه غوطه شرقی شد.

پاپ فرانسیس تصریح کرد: بنابراین درخواست فوری دارم که خشونت ها متوقف شود و امکان دسترسی مردم به کمک های انسانی از جمله غذا و دارو و همچنین تخلیه افراد زخمی و بیمار فراهم آید.

این بیانات پاپ فرانسیس در حالی مطرح شد که روز شنبه شورای امنیت شرکت ملل به اتفاق آرا قطعنامه ای را جهت برقراری آتش بس ۳۰ روزه در سراسر سوریه و تحویل کمک های انسانی به میلیون ها نفر از مردم این کشور تصویب کرد.

خشونت‌های غیرانسانی در سوریه فوراً متوقف شود / پاپ فرانسیس

واژه های کلیدی: خشونت | سوریه | کاتولیک | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog