cheepers ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی

cheepers: ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی اخبار اقتصادی منابع نفتی و گازی شکوفایی پیشرفت کشور

گت بلاگز اخبار حوادث شناسایی فرد ضارب ، حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو

گویا به تعویق انداختن بازی فینال لیگ واترپلو هم جهت جلوگیری از جو غیر ورزشی استخر امیدیه کافی نبود و قرار نیست حاشیه‌های مسابقه های در این شهرستان تمام شود.&nbs

شناسایی فرد ضارب ، حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو

حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو/ شناسایی فرد ضارب

عبارات مهم : استخر

گویا به تعویق انداختن بازی فینال لیگ واترپلو هم جهت جلوگیری از جو غیر ورزشی استخر امیدیه کافی نبود و قرار نیست حاشیه های مسابقه های در این شهرستان تمام شود.

به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۵ عصر دیروز (جمعه) ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، بازی رفت مرحله فینال لیگ برتر واترپلو کلوب های کشور بین دو تیم نفت امیدیه و دانشگاه آزاد اسلامی در استخر شهر امیدیه برگزار شد که با تساوی ۸ – ۸ به آخر رسید که گویا با حواشی زیادی از جانب هواداران نفت امیدیه همراه بوده است.

طبق اخبار و مصاحبه هایی که از جانب سرپرست تیم واترپلوی دانشگاه آزاد منتشرد شده است گویا اتفاقات بازی دور برگشت مرحله پلی آف لیگ بین دو تیم سایپا و نفت امیدیه تکرار شده است است و امکانات ضعیف استخر امیدیه و واکنش‌ها هواداران تیم امیدیه مسئله ساز شده است است.

شناسایی فرد ضارب ، حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو

دو هفته پیش اخبار دعوا و جنجال در بازی پلی آف دو تیم سایپا و امیدیه منتشر شد که مسئولان تیم سایپا به دعوا، درگیری و دخالت های هواداران در تصمیمات داوری اعتراض کردند ولی عوامل فدراسیون از شرایط خوب میزبانی استخر امیدیه صحبت کردند تا اینکه، دیروز (جمعه) نیز این استخر شاهد یک بازی و یک جنجال دیگر از سوی هواداران تیم میزبان بود.

در بازی رفت فینال لیگ برتر در امیدیه ، چند تن از تماشاگرنماهای امیدیه با پرتاب بطری و اشیا به سمت تیم رقیب و درگیری با آنها جو استخر را متشنج کردند که البته اتفاقات این دیدار به اینجا ختم نشد.

گویا به تعویق انداختن بازی فینال لیگ واترپلو هم جهت جلوگیری از جو غیر ورزشی استخر امیدیه کافی نبود و قرار نیست حاشیه‌های مسابقه های در این شهرستان تمام شود.&nbs

علیرضا نجفی سرپرست تیم واترپلو دانشگاه آزاد در گفت وگو با ایسنا راجع به اتفاقات دیدار دو تیم واترپلوی دانشگاه آزاد و نفت امیدیه بیان کرد: ابتدا باید بگویم که پنجمین سال است سرپرست تیم واترپلوی دانشگاه آزاد هستم و تاکنون 12-13 سفر به امیدیه و آن استخری که مسابقه در آن برگزار شد داشته ام. واترپلو رشته ای است که تماشاگران معدود و خاص خودش را دارد که همه با شور و هیجان به تشویق تیم ها می پردازند. تیم نفت امیدیه هم کادر فنی محترم و بازیکنان فهمیده ای دارد و در این سال ها چنین اتفاقی را تاکنون مشاهده نکرده بودیم.

تماشاگران حتی بازیکنان خودی را مورد ضرب و شتم قرار دادند

او ادامه داد: تعداد افرادی که در بازی نفت امیدیه با سایپا و اکنون بازی با ما چنین جریاناتی را به وجود آوردند شاید به تعداد انگشتان دو دست باشند و این افراد واقعا تماشاگرنما بودند. متاسفانه تماشاگران در حین بازی به داور حمله کردند و بعد از بازی هم نیروی انتظامی آن ها را به بیرون نفرستاد و آن تماشاگرنماها به سمت کادر برگزاری مسابقه ها و تیم ما حمله ور شدند. حتی بازیکنان نفت امیدیه درخواست کردند جلویشان را بگیرند که آن ها را هم مورد ضرب و شتم قرار دادند. ما حدود 40 دقیقه در استخر حبس بودیم تا آن ها بیرون بروند.

شناسایی فرد ضارب ، حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو

نجفی در مورد حمله ور شدن یکی از تماشاگر منتسب به تیم امیدیه به بازیکن تیم دانشگاه آزاد تصریح کرد: فاصله استخر تا خوابگاه حدود 200 تا 300 متر بود. عطا برخوردی بازیکن ما نیز پیاده راهی خوابگاه شده است بود که یکی از تماشاگرنماها به حراست گفته بود که از اعضای تیم واترپلوی دانشگاه آزاد است و از این طریق وارد محیط دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه شده است بود و از پشت می خواست با چاقو بازیکن ما را بزند ولی عطا برخوردی فرار کرد. من، کاپیتان تیم و چند نفر دیگر از صدای داد و فریاد، از خوابگاه بیرون آمدیم که ضارب از پشت دانشگاه متواری شد. البته دوربین مداربسته، ماشین مزدا مشکی رنگ و ضارب را شناسایی کرده است.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در خود استخر هم با چاقو به آن ها حمله شده است بود، تاکید کرد: خیر. در استخر فقط بطری و اشیا به سمت ما پرتاب می کردند که اگر به سر یکی از بازیکنان ما اصابت می کرد، نزدیک به 6 ماه باید از مسابقه ها دور می ماند. البته باید از یگان امیدیه که اتوبوس ما را تا اهواز اسکورت کردند تقدیر کنم چون آن تماشاگرنماها ترساندن کرده بودند که به اتوبوس تیم ما حمله می کنند.

گویا به تعویق انداختن بازی فینال لیگ واترپلو هم جهت جلوگیری از جو غیر ورزشی استخر امیدیه کافی نبود و قرار نیست حاشیه‌های مسابقه های در این شهرستان تمام شود.&nbs

سرپرست تیم واترپلوی دانشگاه آزاد در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر می کند فدراسیون می توانست اقداماتی انجام دهد تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد گفت: من در بازی سایپا با نفت امیدیه نبودم ولی انگار شرایط بدتری جهت بازیکنان سایپا وجود داشته هست. این فینال قرار بود 4 اسفند برگزار شود ولی فدراسیون به کلوب ما نامه ای ارسال کرد مبنی بر اینکه تاریخ مسابقه تا اطلاع ثانوی عقب افتاده است تا استخر را به گونه ای درست کند تا تماشاگران نتوانند به لبه استخر حمله ور شوند و حتی دور زمین حفاظ هم گذاشته بودند که تماشاگرنماها حفاظ ها را خراب کردند و به سمت داور حمله ور شدند. مسابقه حدود 5 تا 10 دقیقه متوقف شد و داور هم امنیت جانی نداشت. با این حال باید از داوران تقدیر کنیم که در این شرایط آمدند و بازی را برگزار کردند. تیم ما و نفت امیدیه واقعا باکیفیت بازی کردند ولی تماشاگرنماها تمام تمرکز ما را تحت الشعاع خود قرار دادند به طوری که داوری و بازیکنان هیچ کدام تمرکز کافی را نداشتند.

شناسایی فرد ضارب ، حمله با چاقو در حاشیه لیگ واترپلو

واژه های کلیدی: استخر | مسابقه | دانشگاه | بازیکنان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog