cheepers ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی

cheepers: ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی اخبار اقتصادی منابع نفتی و گازی شکوفایی پیشرفت کشور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازهم غلط های فردی 3 امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با بعضی بازیکنان خداحافظی می‌کنیم ، کرانچار

به گزارش ایلنا، زلاکو کرانچار بعد از آخر دیدار تیم های سپاهان و استقلال خوزستان که با نتیجه یک-یک همراه بود در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره جهت ما تکر

بازهم غلط های فردی 3 امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با بعضی بازیکنان خداحافظی می‌کنیم ، کرانچار

کرانچار: بازهم غلط های فردی 3 امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با بعضی بازیکنان خداحافظی می کنیم

عبارات مهم : سپاهان

سرمربی سپاهان از تغییرات درتیمش در تعطیلات نیم فصل می گوید.

به گزارش ایلنا، زلاکو کرانچار بعد از آخر دیدار تیم های سپاهان و استقلال خوزستان که با نتیجه یک-یک همراه بود در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره جهت ما تکرار شد، در بازی صنعت نفت و پیکان ما شاهد این مسئله بودیم و آنچه مدام می گویم این است که بازی تا دقیقه 90 ادامه دارد و نباید با غلط های انفرادی چنین اتفاقی رخ دهد و سه امتیاز را از دست بدهیم.

بازهم غلط های فردی 3 امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با بعضی بازیکنان خداحافظی می‌کنیم ، کرانچار

وی ادامه داد: ما باید گل های بیشتری می زدیم تا با آرامش ادامه دهیم ولی بازیکنان ما در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت ها استفاده کند. ما نباید می گذاشتیم حریف سراغ ما بیاید، حریفی که به هیچ وجه شانه به شانه سپاهان نبود، از نظر بازی و تلاش بازیکنانم رضایت دارم، ولی از نظر نتیجه رضایت ندارم و امیدوارم غلط های فردی ما به آخر برسد.

سرمربی تیم سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا کرانچاز هنوز اعتقاد به خریدهای همانند ابتدای فصل دارد، خاطرنشان کرد: در رابطه با بازیکنان در گذشته هم اعلام کردم که در طی فصل نقل و انتقالات مجبور بودیم که تعدادی بازیکن تازه بیاوریم. زمانی که چنین اتفاقی رخ می دهد این است که بازیکنان جوان می توانند خودشان را با شرایط تطبیق دهند، عده ای از آن ها در فاصله وقت کوتاهی توانستند خود را تطبیق دهند و بعضی هنوز به این شرایط نرسیده اند. ما مجبوریم که در نیم فصل بازیکنانی که نتوانسته اند خود را با شرایط وقف دهند را عوض کردن دهیم. از نظر بازی چیزی کم نداریم و بازی بسیار خوبی را ارائه می دهیم، ولی آنچه نیاز داریم اصلاح در بعضی پست ها و شانس است.

به گزارش ایلنا، زلاکو کرانچار بعد از آخر دیدار تیم های سپاهان و استقلال خوزستان که با نتیجه یک-یک همراه بود در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره جهت ما تکر

کرانچار در مورد اینکه آیا ممکن است از سمتش استعفا دهد، گفت: مواضع من این است که در نیم فصل دوم با کمی اصلاح می توانیم نتیجه های مورد نیاز را کسب کنیم. در دیدار با استقلال باید به دنبال پیروزی باشیم و بعد از آن آنالیز کنیم و پرسشها را جهت نیم فصل برطرف کنیم.

«اسم سپاهان باعث می شود تیم ها عقب بکشند و زمانی که گل دریافت می کنند می آیند و در دقیقه نهایی گل می زنند و شاید اگر از ابتدای بازی به تیم فشار بیاورند ممکن است سپاهان را بدتر زمین گیر کنند آیا این مسئله را قبول دارید؟» اودر پاسخ به این پرسش گفت: آنطور نیست که حریف نخواهد جلو بیاید، استقلال چندین تلاش جهت حمله داشت و با تاکتیک مناسب کار آن ها را قطع کردیم. ما چندین موقعیت گل مثل 2 تیر دروازه داشتیم. این درست است که تمرکز بازیکنان در دقایق نهایی افت می کند و من به بازیکنان تاکید کرده بودم که تا آخرین لحظه روند خودتان را داشته باشید. در لحظه گل نمی دانم آیا سیاوش یزدانی آنطور اشتباه کرد، البته این از اتفاقات فوتبال است.

واژه های کلیدی: سپاهان | استقلال | بازیکنان | تیم سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog