cheepers ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی

cheepers: ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی اخبار اقتصادی منابع نفتی و گازی شکوفایی پیشرفت کشور

گت بلاگز وب‌گردی قتل مادر در توهم شیشه‌ای پسر

جوان شیشه‌ای بعد از ٧ روز در بازداشتگاه پلیس به قتل اعتراف کرد ایران | جنایت | تحقیقات | درخواست کمک | ماموران کلانتری | پسر شیشه ای | توهم شیشه ای |

قتل مادر در توهم شیشه‌ای پسر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، پسر شیشه ای که بعد از قتل مادرش تلاش داشت با داستانسرایی خود را بیگناه معرفی کند، درنهایت بعد از ٧ روز تناقض گویی پرده از راز این جنایت برداشت.عقربه ها ساعت ٤ بعدازظهر سه شنبه، ٩ خردادماه امسال را نشان می داد که ناگهان پسر جوانی با حضور در خیابان کمالی از همسایه ها و اهالی محل جهت نجات جان مادرش درخواست کمک کرد. اهالی محل که با دیدن محسن شوکه شده است بودند، خیلی سریع با امدادگران اورژانس تماس گرفتند و با ورود به منزل محسن با مادر ٧٠ساله اش که روی زمین افتاده بود، روبه رو شدند.
خیلی سریع تیم های امدادی در منزل پسر جوان حاضر شدند و بعد از بررسی های ابتدایی با توجه به آثاری که روی بدن مادر پیر وجود داشت، از فوت مشکوک مادر محسن به ماموران کلانتری ١١٢ ابوسعید خبر دادند. بدهید ترتیب تیمی از ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی جهت تحقیقات زیاد پای در صحنه جرم گذاشتند.
تیم جنایی در منزل زن ٧٠ساله
با توجه به آثار جراحت روی بدن قربانی جنایت، بازپرس پرونده دستور داد تا جسد مادر محسن جهت بررسی علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شود و پسر جوان نیز در اختیار ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. کارآگاهان در ادامه تحقیقات میدانی در محل زندگی محسن و مادرش پی بردند که ساعت ٢ تا ٣ بعدازظهر روز سه شنبه صدای درگیری این مادر و پسر به گوش رسیده هست؛ ولی بعد از لحظاتی این درگیری آخر گرفته و محسن با خارج شدن از ساختمان درخواست کمک جهت نجات جان مادرش کرده هست.
ماموران در گام بعدی پی بردند که محسن سابقه اعتیاد به موادمخدر داشته و چندین بار به خاطر مصرف موادمخدر صنعتی شیشه در مراکز ترک اعتیاد و همچنین بیمارستان روانپزشکی خوابیدن شده است هست.

عبارات مهم : ایران
تجسس های میدانی نشان از آن داشت که محسن بارها تحت تأثیر شیشه با مادر و اهالی محل درگیری داشته و این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که زن ٧٠ساله بر اثر فشار روی گردن و خفگی به کام فوت فرو رفته هست.
با توجه به اطلاعاتی که در اختیار پلیس قرار داشت، ماموران پسر جوان را به عنوان مظنون مهم پرونده نشانه تحقیق قرار دادند.
محسن ٣٩ساله در تحقیقات ابتدایی گفت: روز اتفاق جهت خرید از منزل خارج شده است بودم و هنگامی که به منزل بازگشتم ابتدا هر چه مادرم را صدا زدم، کسی پاسخگو نشد تا این که وارد سالن پذیرایی شدم و با مادرم که روی زمین افتاده بود، روبه رو شدم.
هر چه مادرم را صدا زدم، پاسخی نشنیدم تا این که از همسایه ها درخواست کمک کردم.
بازپرس جنایی با توجه به تناقض گویی های محسن دستور بازداشت وی را صادر کرد تا با تجسس های پلیسی راز این جنایت پنهانی فاش شود.

محسن تلاش داشت با داستانسرایی، خود را در ماجرای فوت مادرش بيگناه معرفی کند و این در حالی بود که ادعاهایش با ماجرای شنیدن صدای درگیری بین او و مادرش از همسایه ها و نظریه پزشکی قانونی تناقض داشت و همین کافی بود تا پسر جوان بعد از ٧ روز سکوت راز این جنایت پنهانی را فاش کند.
اعتراف به قتل مادر
ساعت ٨ صبح روز گذشته محسن که در بازداشت پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داشت، پرده از راز قتل مادرش برداشت.
این جوان در اعترافاتش گفت: من و مادرم اعتیاد داشتیم و بارها به خاطر این که در وضع مناسبی قرار نداشتیم، با هم درگیر می شدیم و همه از ماجرای درگیری و اختلاف ما اطلاع داشتند.
وی افزود: روز اتفاق هنگامی که در منزل بودم، مادرم به سمت من حمله کرد و این در حالی بود که من تازه مواد کشیده بودم و حال و روز خوبی نداشتم به همین خاطر جهت ساکت شدنش مجبور شدم با دست گردن و گلویش را بگیرم تا آرام شود ولی بعد از لحظاتی دیدم که مادرم روی زمین افتاد و نفس نمی کشید.
ترسیده بودم و هرچه تلاش کردم تا مادرم را نجات دهم بی فایده بود تا این که از منزل خارج شدم و از اهالی محل و همسایه ها جهت نجات جان مادرم درخواست کمک کردم.
بنا به این گزارش، محسن بعد از اعتراف به قتل مادرش جهت تحقیقات زیاد و بازسازی صحنه جنایت به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

منبع:شهروند

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | تحقیقات | درخواست کمک | ماموران کلانتری | پسر شیشه ای | توهم شیشه ای | قتل مادر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog